SELECTIVE PowerPlex BASIC KIT 3x100ml - pro základní použití v salonu

 
 
Dostupnost Pouze pro přihlášené
Můžeme doručit do
27.5.2024
Běžná cena 1 650 Kč
Ušetříte 295 Kč (–17 %)
Cena 1 120 Kč bez DPH
1 355 Kč
Kód produktu PP 02 BASIC KIT
Značka SELECTIVE
Kategorie POWERPLEX
 

SELECTIVE POWERPLEX - BASIC KIT 3x100ml

Převratný produkt pro profesionální použití, který předchází poškození a lámavosti vlasů. Dokonale snoubí se všemi typy technických služeb, zvyšuje jejich kosmetický účinek, hloubkově regeneruje, ozdravuje a zaceluje vlasové vlákno.

 

EXKLUZIVNÍ SLOŽENÍ VYUŽÍVÁ INOVATIVNÍ PATENTOVANÉ MOLEKULY PŘÍRODNÍHO PŮVODU, KTERÉ BYLY VYVINUTY SPECIÁLNĚ PRO PŮSOBENÍ NA TŘI ZÁKLADNÍ PARAMETRY, KTERÉ JSOU URČUJÍCÍ PRO SÍLU A KRÁSU VLASŮ: ODOLNOST PROTI PNUTÍ – PRUŽNOST – ODOLNOST PROTI ODĚRU.

 

Chemické přípravky, ačkoliv je jejich složení maximálně jemné, mohou způsobit poškození struktur a zvýšit tak citlivost vlasů, porušit jejich celistvost a vést ke zvýšené lámavosti.

 

POWERPLEX CHRÁNÍ VLASY, DODÁVÁ JIM NOVOU SÍLU A VITALITU, OZDRAVUJE POŠKOZENÉ STRUKTURY A ZVÝRAZŇUJE KOSMETICKÝ VÝSLEDEK CHEMICKÉHO OŠETŘENÍ.

 

POWERPLEX JE VŠESTRANNÝ, JEHO SPECIÁLNÍ SLOŽENÍ JEJ PŘEDURČUJE K POUŽITÍ V KOMBINACI S VEŠKERÝMI CHEMICKÝMI OŠETŘENÍMI PRO ZVÝŠENÍ JEJICH KVALITY: BARVENI – ODBARVOVÁNÍ – CHEMICKÉ PERMANENTNÍ ROVNÁNÍ – CHEMICKÁ PREPARACE (TRVALÁ) VE SPREJI – PŘÍMÉ BARVENÍ – KERATINOVÉ VYHLAZOVÁNÍ VLASŮ – HLOUBKOVÁ REGENERACE.

 

Proč používat Powerplex?

- chrání vlasy před poškozením

- dodává vlasům novou sílu a vitalitu

- ozdravuje poškozené struktury a zvýrazňuje kosmetický výsledek chemického ošetření

 

Díky Powerplexu se Vám podaří dosáhnout mimořádných výsledků rovněž a především u silně poškozených vlasů. Navíc je jeho použití velmi jednoduché a nevyžaduje žádnou úpravu Vašich běžných pracovních postupů. Při použití, například, v kombinaci s barvou není nutné měnit poměr míchání nebo dobu působení.

 

Exluzivní složení

Využívá inovativní patentované molekuly přírodního původu, které byly vyvinuty speciálně pro působení na tři základní parametry, které jsou určující pro sílu a krásu vlasů: odolnost proti pnutí - pružnost - odolnost proti oděru.

 

Účinek

Powerplex snadno proniká do struktury vlasů, vytváří nové vazby v proteinových sktrukturách a vlasy tak chrání.

 

Je možné Powerplex použít i samostatně?

Ano. Powerplex je určen k použití v kombinaci s jinými technickými produkty a také samostatně jako produkt pro hloubkovou rekonstrukci vlasů.

 

Popis výrobku a návod na použití

Přehled dostupných balení pro salon a domácí péči

Hmotnost 0.33 kg
Značka Selective

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: