PLANTUR 39 Aktivní kapsle cps.60 - vitamíny proti vypadávání vlasů u žen

 

PLANTUR 39/Aktivní kapsle cps.60 - vitamíny proti vypadávání vlasů u žen
zoom

PLANTUR 39

Aktivní kapsle cps.60 - vitamíny proti vypadávání vlasů u žen


Kód 16plan 700667
Kredit 34
 
Běžná cena: 640 Kč
25,60 €
Naše cena: 398 Kč
15,92 €
 
ks


Ceny včetně DPH | Kurz 1 € = 25,5 KčPLANTUR 39 - Aktivní kapsle cps.60 - vitamíny proti vypadávání vlasů u žen

 

Vnitřní kúra Plantur39 Aktivní kapsle proti vypadávání vlasů je komplex vitamínů, stopových prvků a extraktu z jadérek hroznového vína. Doplněk stravy určený pro ženy. Posiluje strukturu vlasu a zlepšuje odolnost vlasových kořínků.

 

Obsažené vyživující látky biotin a selen přispívají k udržení normálního stavu vlasů, zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Vitalizující látky použité v aktivních kapslích pro vlasy – biotin a selen – posilují vlasové kořínky a pokožku hlavy.

 

Důvody proč užívat Aktivní kapsle Plantur 39
- Nedostatečná výživa vlasů může mít pro ženy rychlý negativní dopad. Následkem toho se vlasy stávají křehčí, tenčí a lámou se. Vitalizující látky posilují vlasové kořínky a pokožku hlavy.
- Zinek, obsažený v receptuře, je stopový prvek pro vlasy a pokožku esenciální. Zdravá pokožka hlavy je předpokladem pro intenzivní růst vlasů.
- Dvě kapsle denně, užívané během jídla, vyrovnávají nedostatečnou výživu díky vyvážené receptuře vitalizujících, pro vlasy důležitých, látek.

 

Složení přípravku
Soy oil, gelatin, partially hardened soy oil, calcium ascorbate, humectant: glycerin, tomato extract, ascorbic acid, stabilizer: beeswax, grape seed extract, alpha-tocopherol acetate, nicotinamide, emulsifier: soy lecithin, humectant: sorbitol, zinc sulfate, calcium D- pantothenate, corn oil, vitamin B6, dyes E141 and E171, ß-carotene, vitamin B2, vitamin B1, folic acid, biotin, sodium selenate, vitamin B12.

 

Doporučené užívání
2 kapsle denně, ráno a večer během jídla. Chraňte před teplem. Bez obsahu laktózy a lepku

Hodnocenístarstarstarstarstar
1 - nejhorší 10 - nejlepší

 

print Vytisknout send friend Poslat odkaz comparingPorovnat

store Dostupnost: Výrobek je skladem

Tento výrobek můžete nalézt rovněž v kategorii

PLANTUR » PLANTUR 39 »

 

 
 

 

Související produkty

 

 

« Zpět