SENCOR SBT 133PA Digitální tělní teploměr - panda

 

SENCOR SBT 133PA/Digitální tělní teploměr - panda
zoom

SENCOR SBT 133PA

Digitální tělní teploměr - panda


Kód senc te02 40026683
Kredit 5
 
Naše cena: 179Kč
6,88 €
Akční cena: 58Kč
2,23 €
 
ks


Ceny včetně DPH | Kurz 1 € = 26 KčSENCOR SBT 133BE * Digitální tělní teploměr * Ohebný měřící hrot * Zvuková signalizace po dokončení měření * Vhodný k měření v podpaží, ústní dutině i konečníku * Rychlé měření teploty (cca 30 - 60 sekund) * Automatické zobrazení poslední naměřené hodnoty * Tlačítko ON/OFF pro zapnutí a vypnutí teploměru * Automatické vypnutí po 10 minutách od posledního měření * Rozsah měření: 32 - 43 °C * Přesnost: +/- 0,1 °C v rozsahu 35,5 °C až 39,0 °C * Indikace slabé baterie * Životnost baterie min. 200 hodin nepřetržitého provozu * Napájení: 1x 1,5 V baterie LR41 (součást balení) *

Teď už je měření teploty zábavnější i mnohem bezpečnější!
Jak přesvědčit naše děti, aby si nechaly změřit teplotu? Nedají se snadno obalamutit a ke studenému teploměru nemají důvěru. Ale jak už to s dětmi bývá, postačí, když vymyslíme něco chytrého, aby si samy měření teploty oblíbily. Tentokrát nemusíme pro radu chodit daleko, Sencor to vymyslel za nás.

Dětské teploměry Sencor dítě upoutají svým ztvárněním, dospělí ocení především jejich bezpečnost a rychlost. Nový ohebný hrot předchází možným zraněním, teplota je změřena za 30 až 60 sekund. Teploměr převlečený do kostýmů žabičky, medvídka a pandy je vybaven dalšími několika užitečnými funkcemi jako například zvukovou signalizací po dokončení měření a indikací slabé baterie.

Klasické funkce teploměru, jako je snadné ovládání při zapnutí a vypnutí či měření teploty od 32 do 43 stupňů, jsou doplněny o další, které mu dávají přidanou hodnotu. Jednou z nich je například automatické zobrazení poslední naměřené hodnoty, životnost baterie je minimálně 200 hodin při nepřetržitém provozu a teploměr se automaticky vypíná po 10 minutách od posledního měření. S žábou, pandou nebo medvídkem je nyní měření teploty pro děti zábavnější, bezpečnější a pro rodiče rychlejší.

Hodnocenístarstarstarstarstar_empty
1 - nejhorší 10 - nejlepší

 

print Vytisknout send friend Poslat odkaz comparingPorovnat

store Dostupnost: Výrobek je skladem

Tento výrobek můžete nalézt rovněž v kategorii

SENCOR » Teploměry »

 

 
 

 

 

« Zpět