Registrace do systému

Zboží u kterého je nutná registrace je určeno pouze pro profesionální použití v salonech a mohou jej nakupovat jen kadeřnice, kadeřníci, vyškolené a nebo jinak poučené osoby. Zboží, které není určeno výhradně do kadeřnictví, je možné nakupovat i bez zaregistrování. Vyplněním formuláře se stáváte registrovaný uživatel a získáváte možnost nakupovat výrobky označené POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. Vyplněním tohoto formuláře závazně prohlašujete, že jste si vědom/a toho, že kupujete zboží pro profesionální použití, víte jak s ním zacházet, používat jej a souhlasíte s obchodními podmínkami. Povinné údaje jsou označeny (*)

Uživatelské jméno *
Heslo *
Heslo *
Jméno *
Příjmení *

Pozice ve firmě Jiná
Telefon *
E-mail *
Země *

Dodací adresa (vyplněte pokud je jiná než fakturační)

Firma nebo Jméno a příjmení
Ulice + číslo domu
Město
Telefon
PSČ
Zaměření firmy
Země

Fakturační adresa

Firma nebo Jméno a příjmení *
*
DIČ
Ulice + číslo domu *
Město *
PSČ *
Země *

 

Souhlasím s obchodními podmínkami a se zpracováním mých osobních údajů pro marketingové a obchodní účely, a to na dobu neurčitou bez omezení rozsahu ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

Souhlasím s použitím mé e-mailové adresy pro zasílání zpráv, které mají charakter obchodního sdělení ve smyslu ustanovení zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.


Chci zasílat aktuální informace o akcích a slevách na uvedený e-mail.